Avatar uživatele
mosoj

Jak odstraní vláda bariéry exportu ?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/279365-heger-vyhlasil-okamzity-zakaz-exportu-ceskych-lihovin.html

Tak jak se dalo očekávat EˇU zasáhla a zase jsme obětí desinformací.
Jak zruší vláda zákaz exportu bez EU. Pokud EU nebude spokojená a naše vláda export uvolní, tak zase zakáže EU dovoz, jako to chtěla udělat nyní. No sklízíme pěkně hořké ovoce !! Za které draze zaplatíme.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

I kdyby zítra vláda s EU uvolnily, tak je to pozdě, protože důvěra v naše výrobky bude velmi narušena a naše místečko na trhu mezi tím obsadí jiní výrobci.
EU naše výrobky na trh pustí – toho se zas tak nebojím. Ale až se u nás celý problém vyřeší. A je to i trest za to, že jsme si zas něco tutlali pod svojí peřinkou a včas neohlásili do zahraničí, že je tu problém.
Nicméně – to vše odnesou obyčejní lidi, nahoře se budou jen několik dní litovat, že jim se státní rozpočet zmenšil. A jinak si zas budou hlídat teplé židličky.
Dle mne, už měla být podána demise ministra financí a zemědělství + vnitra. Předseda vlády se měl odplazit okamžitě a nedráždit lidi svojí změkčilostí, nerozhodností a vysokou tvárností podle tlaku jeho vládních oblíbenců.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
baghira

Mně baví, jak jedni považují vládní řešení za příliš silácké, jiní naopak obviňují premiéra ze změkčilosti… kyselo je málo kyselý, bramborák je moc bramborovej, holt Česko :)))

před 4234 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Wang

A mě nebaví, jak tu u nás (v ČR) postrádáme jakoukoli koncepci vývoje státu a ucelenýho postoje vůči zahraničí. Každej jouda vydává za ČR prohlášení, svojí neinformovanosti a nekompetentností tak snadno urazí.

před 4234 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek