MonkeyKing

Jak odstat paměť z iPhonu?

Mám z rozbitého iPhonu 3G 2 kusy a chtěl bych dostat z něho fotky z paměti. Jak? Jak se také jinak dostat na můj Apple ID jinak než přes nainstalované iTunes?

Odpovědi
Quimby

Odnes ho do servisu, pokud se nepoškodila pamět, tak by to teoreticky měli umět z toho dostat, ale bude tě to asi něco stát, jestli to teda vůbec udělají. Doma to jednoduše nezprovozníš, protože nefunguje napájení ani celkově deska, když je na 2 kusy.