Jak odpudit psa při dělání potřeby

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pokud jde oto aby se zabránilo psovi vykonávat potřebu kde nemá, tak se na to prodávají prostředky k odpuzení a nabo si vyrobyt po domácku přípravek který psovi vadí jako ocet pepř a jiné.

Další odpovědi
anonym

A jak člověka?

hanny 2

Proč odpuzovat?Vychovaný pes to dělá jen venku a tam to po něm ten kdo ho venčí sebere do sáčku na psí exkrementy a vyhodí.Tak na co nějaký hnusný spreje?

Jikra

Na netu se dají vyhledat a koupit elektronické odpuzovače.

gurujara

Souhlasím, mně se osvědčila aplikace pepřového spreje na psí čumák. Můžete zakoupit i slzný plyn, který je levnější…

Donkey

Pepřový sprej na psí čumák??? Zkuste si ho stříknout na ten svůj, ať vidíte, jak je to příjemné