FOG

Jak odpovidate na otazky?

Tak,jak to vite z vlastnich zkusenosti a vedomosti nebo si pomahate vyhledanim na internetu,ci ve slovniku apod.
V obou pripadech to samozrejme pomaha tem,co se tazou.

Nejlepší odpověď
quentos

jak kdy… ptá-li se tazatel po zkušenostech, předám zkušenosti, v případě otázky na fakta raději ověřím, abych nekázal bludy; jde-li skloubit obojí dohromady, jedině dobře

Další odpovědi
anonym

Většinou „z hlavy“.Abych pátral někde po něčem,o čem nemám ani zdání- to pro mne nemá smysl.

Gorouš

Já vždycky z vlastních zkušeností, připadá mi to lepší než hledat odkaz nebo výtah z wikipedie. Dotyčný, který pokládá otázku si to může najít sám.

ten který je

Když si nejsem jistý tak se snažím vyhledat informace na netu nebo raději neodpovídám vůbec.

mosoj

Jenom z hlavy a svými slovy. Totéž vyžaduji při odpovědi na své otázky pokud mám dát palec nahoru.

afro.minerva

Ve většině případů odpovídám podle svých zkušeností a vědomostí. Jednou jsem sice použila net, jednou příbalový leták a jednou jisté informace z pohotovosti, ale to proto, že jsem věděla, že jsou to opravdu hodnotné podklady. Nejvíc mi vadí, když někdo udá odkaz třeba odněkud z encyklopedie a ve skutečnosti ten odkaz nevypovídá o ničem. To je potom odpověď k ničemu.

vecernice

Neříkám,že jsou vždycky dobrý,ale taky z vlastních zkušeností,anebo si vzpomenu na zkušenosti jiných.

anetadela1

Já taky odpovídám z vlastních zkušeností. Ovšem, když je nějaká otázka, která mě zajímá a není na ní ještě odpovězeno, tak to vyhledám na netu, jinak ne.

panenka

něco z vlastních zkušeností,jinak zbytek odpovědí vyhledávám na netu.