Avatar uživatele
FOG

Jak odpovidate na otazky?

Jak odpovidate na otazky?
Tak,jak to vite z vlastnich zkusenosti a vedomosti nebo si pomahate vyhledanim na internetu,ci ve slovniku apod.
V obou pripadech to samozrejme pomaha tem,co se tazou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jak kdy… ptá-li se tazatel po zkušenostech, předám zkušenosti, v případě otázky na fakta raději ověřím, abych nekázal bludy; jde-li skloubit obojí dohromady, jedině dobře

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Většinou „z hlavy“.Abych pátral někde po něčem,o čem nemám ani zdání- to pro mne nemá smysl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gorouš

Já vždycky z vlastních zkušeností, připadá mi to lepší než hledat odkaz nebo výtah z wikipedie. Dotyčný, který pokládá otázku si to může najít sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Když si nejsem jistý tak se snažím vyhledat informace na netu nebo raději neodpovídám vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Jenom z hlavy a svými slovy. Totéž vyžaduji při odpovědi na své otázky pokud mám dát palec nahoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Ve většině případů odpovídám podle svých zkušeností a vědomostí. Jednou jsem sice použila net, jednou příbalový leták a jednou jisté informace z pohotovosti, ale to proto, že jsem věděla, že jsou to opravdu hodnotné podklady. Nejvíc mi vadí, když někdo udá odkaz třeba odněkud z encyklopedie a ve skutečnosti ten odkaz nevypovídá o ničem. To je potom odpověď k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Neříkám,že jsou vždycky dobrý,ale taky z vlastních zkušeností,anebo si vzpomenu na zkušenosti jiných.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já taky odpovídám z vlastních zkušeností. Ovšem, když je nějaká otázka, která mě zajímá a není na ní ještě odpovězeno, tak to vyhledám na netu, jinak ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

něco z vlastních zkušeností,jinak zbytek odpovědí vyhledávám na netu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek