ahold

Jak odpovědět „adminovi“?

Dostala jsem zprávu od „admina“, ale chybí mi u ní možnost odpovědět.
Nechci být nezdvořilá, tak to zkusím tady. Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

info@odpovedi.cz

Napíšete na mail, který je uvedený v Kontaktech dole na této stránce.

zjentek

zdvořilost je důležitá ..a můžu vědět, co ti „admin“ chtěl? Mi třeba nikdo nepíše. A prej když „admin“ napíše, tak je to hodně o morálce s nádechem výhružky, je to pravda? Mně přijde admin hodně bohatej, když nemá potřebu se kladně vyjadřovat uživatelům. Ale zase se mi to ekluje s těma tričkama a neprůstřelnýma vestama ..že nejsou