MarcelaM.

Jak odpojit harddisk? Nejde.

Po odkliknutí „vysunout usb…“ mi to napíše, že usb nelze odpojit protože některé soubory jsou otevřeny..
Vše mám vypnuté, nic z harddisku nepoužívám tak nevím kde je problém.
Dělá mi to už poněkolikáté, takže vždy vypnu notebook a až po té harddisk odpojím…

Nejlepší odpověď
gecco

Zřejmě nemáš vše vypnuté – zkontroluj si ve Správci úloh procesy…
😉
A pomohlo by ti, kdyby sis vzpoměla, co instalovala poté, co HD ještě bylo možné odpojit a předtím, kdy už to možné nebylo…

Další odpovědi
dr.luha

Nastavte si ve vlastnostech rychlé obebrání USB nebo HDD. V době, kdy nebude zařízení blikat lze bez problémů odpojit. http://letecka­posta.cz/957867307