Jak odpojím wi-fi,popřípadě opatřím heslem,aby ji někdo nepoužíval?

Rapidně mi klesla rychlost připojení. Díky za rady.
Doplňuji:
V diskuzi mám příspěvek: Mám DSL přes pevnou linku.

Nejlepší odpověď
tom004

Nejjednodušší je zavolat O2 – technickou podporu a technik Tě provede celou instalací,včetně zabezpečení heslem. Udělal jsem to zrovna tak,protože mi to podle manuálu nešlo. To číslo máš v manuálu.

Další odpovědi
Michal Kole

V administraci WiFi AP/routeru

Bohužel si musíš přečíst manuál a často to vyžaduje připojení kabelem.

Pro bezpečnost je lepší nastavit, aby nešlo nastavení změnit přes Wifi připojení, ale na kabel.

anonym

Mám DSL přes pevnou linku.

Michal Kole

zásuvka – splitter – ADSl modem – Wifi

Takhle za sebou to musí být spojeno

Ty připojíš kabel od svého PC do WiFi vlezeš do adminu nastavíš, kabel odpojíš