huxa

Jak odnaučit sedmileté dítě mlácenímu se jako malá holka?

Spolužákům a i mě se snaží bouchat do rozkroku, za nás to byla trapná podpásovka, kterou si mohli dovolit jen znásilňované holky, ostatní se stali vyvrheli. Jak tomuto odnaučit sedmileté dítě a když už, tak aby dávalo rány do břicha?

Nejlepší odpověď
anonym

Huxo, tahle Tvoje otázka je poněkud nesrozumitelná. Myslíš-li tím toho malého provokatéra, co na Tebe pořád doráží, tak už z těch Tvých otázek mám pocit, že bys mu měl konečně jednu pořádnou ubalit. Nerozumím tomu, proč se tu neustále doptáváš na jedno a totéž a proč vůbec tenhle problém neřešíš. Na co vlastně čekáš? To tomu frackovi mám jít dát pár facek nebo pohlavků za Tebe já?

Další odpovědi
pl4toon

Sice to může znít brutálně, ale okamžitě mu nasekat na zadek. A zajisti si k tomu svědky, kteří případně dosvědčí, proč jsi to udělal, kvůli následné intervenci rodičů. Hlavně to moc nepřežeň, aby neměl jelita až na paty :D Jen tři čtyři facáky na půlky, aby ho to bolelo.

Reezo

vysvětlit mu, že v mezinoží je mužská největší slabina a mělo by se tam útočit v případě nouze, ne bezmyšlenkovitě… způsobuje to bolest, která jen tak neutichne. Možná by byla dobrá názorná ukázka, aby si to mohl 7 letý hoch představit 🙂

pusinka50

píší to tu lidi dobře. Taky nechápu, proč se na to ptáš. Necháš se mlátit od nějakého nevychovaného malého spratka??? Ubalila bych mu pár facek přes celou pusu, pak bych mu ránu stejně oplatila a tak, aby ho to dostatečně bolelo. V „těch“ místech mu ani nezůstanou žádná jelita, bude to slovo tvé a jeho proti sobě. A pohrozila bych, že ještě to udělá jednou a bude ho to bolet mnohem víc a ukaž mu významně nějaký pořádný řemen