Jak odnaučit kakání do plenky?Bude mu 15 roků.Bez plenky si neuleví.

Doplňuji:
Je to tenhle opičák; http://preskoc­.cz/zpw

Odpovědi
hanulka11

tak to už je horší případ , to bych mu jich nandala až by se z toho pos…, že by i ta plenka přetekla a měl by to až v ponožkách a podruhé by raději běžel na wc

led

A ináč je zdravý? Ak má 15 rokov, tak to je zdravotný problém. Čo na to lekári?
PS. na starobu to možno aj nás čaká ☹.
Doplňuji:
Ak sa otázka týka chudáka opičáka, tak problém je v chovateľovi.

flodur

Co že?????? K lékaři snad,ne!!!

Terryle

Czechrapsinde, cmucham provokaci a vysmech.
Ja vam nevim, taky me dotazy na odnaucovani kakani a curani totalne dostavaji, ale ono pokud se vam dite podelava uz roky, ma vek na to, aby toho mohlo pomalu nechat a porad se mu nechce, tak asi casem zacnete bejt zoufalej a hledate tipy nebo aspon podporu i na tech nejnemoznejsich mistech…
takze bych byla trosku shovivavejsi