opice78

Jak odnaučit batole cucat si palec?

Odpovědi
klob1

Většinou se to dělá,že se namoči ten palec do pepře.A jak si chce cucat tak to štípe.Nebo se řekne pohádka,že jedna bába si cucala ten prst a jak cucala,tak jí otekl a upadl..bába pak byla celý život bez palce..mamka to synovcovi řekla bylo mu na brek,ale už pak si ho necucal..obojí funguje,tak snad se podaří také..

bolak

Co batole, ale jak naučit dospělýho člověka cumlat si palec…

..u nohy…

Mě napadlo co takový ty laky proti kousání nehtů? Prodává se to i v lékárně.