Jak odnaučím psa, aby mi nečůral do postele?

Nejlepší odpověď
hanulka11

prostě ho nauč ,aby tam nelezl a nauč ho aby čůral když ho venčíš

chce to tvrdou výchovu

Další odpovědi
BEAES

Tak, že ho tam nepustím.

klaruška

kamarádka to dělala tak, že vždycky když se jí pes kamkoliv vymočil, namočila mu do potřeby čumák a řekla ne(doporučil ji to i přáítel co má chovatelskou stanici) přinejhorším mu dávala na určité místo noviny a časem noviny dávala na stále menší část. Kontrolovala taky ať pes pokaždé venku močí. Hodně štěstí:)

elektrikář

Pokud se to nepodaří pořiďte si jiného psa.

Janichkah

Tohle vám dělá naschvál, pokud ho třeba necháváte samotného doma. Mstí se tím! Dělají to hlavně malincí psi. U velkýho jsem to nikdy nezažila. Cepovat a pořádně mu vyčinit, když to zase udělá!!!!

faustka

také nám to dělala naše bišonka,jako malinké štěňátko, zamezili jsme jí tam možnost vstupu a až se naučila chodit čúrat jen ven, zkusili jsme překážku odstranit a už to bylo dobré