Jak odmítnout vstup do Amway?

Dobrý den,
Kamarádi nám nabídli vstup do amway tak jsem si říkal že bychom si mohli poslechnout jak to funguje. Zašli jsme na kafčo a oni na nás vybalili jak bychom mohli získat nějaké finanační přilepšení. dobrá tedy jsem si řekl, ale manželka do toho moc nechtěla tak jsem začal hledat nějaké fóra kde mají nějaké zkušenosti. Trochu mě to vyděsilo kolik negativních ohlasů to mělo, jednalo se hlavně o poplatky za vstup semináře atd. a pak někoho shánějte aby se vám to vyplatilo. Oni tam už jsou pár let takže pro nich asi problém nebude mít nějaké zákazníky.A pos­louchat semináře jak to mám správně formulovat abych to prodal se mi fakt nechce.

ale k tomu co vás poprosím za odpověď, poraďte mi jak to mám říct abych si nerozházel přátelství. Máme stejně staré děti a jak se s nima nebavíme o amway tak si rozumíme dobře.

díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já byla ve stejné situaci.Někdo prostě trvdí jak je to super,všechny výhody nastíní, ale jsou i věci pro které jsem tam vstoupit nechtěla.Nejsem typ,abych chodila po domech a lákala lidi ke vstupu do té společnosti. Známým jsem řekla. aby se nezlobili, ale že prostě nemusím být všude, že si ty výrobky klidně -pokud se mi osvědčí budu od nich kupovat, ale nechci v tom podnikat. Nakonec jsem si koupila první várku jen 2 druhy a dál už ne .Nic tak úžasného jsem v tom nepoznala. Jasně pokud on sežene další -tak z toho má provizi a vy na tom budete stejně budete chodit po svých známých a jim to" nutit " a říkat jak je to výhodné. Prostě je to jen na Vás ,ale na můj žaludek to nebylo.Tak se dobře rozhodněte.

Další odpovědi
skorcovaz

S úsměvem známým oznamte, že Vy na to nemáte, že pro Vás to není to pravé – ořechové, nemůžou Vás do ničeho nutit, le jen s úsměvem.. :)
Taky jsem si něčím podobným prošla, nechci nikoho urazit, ale tohle je práce pro lidi, co „nemají páteř“.. Tahat někoho do něčeho, co vlastně nepotřebuje..

anonym

Tomu říkají přátelství? Vždyť vás chtějí využít. Za každou ovečku dostanou odměnu. Spočítejte si jak dlouho společnost na trhu je o kolik členů se za dobu působení rozrostla a z toho zjistíte jakou byste měl úspěšnost.