panxnotdead

Jak odlepit žvýkačku z vlasů?

Bez ustřihnutí..

Nejlepší odpověď
Lucijej

Zamrazit a odrolit. První krok bude trochu nepohodlný, ale funguje.

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě, že Lucijej má pravdu a její metoda je proveditelná (ačkoliv vlasy se stejně z té zvýkačky budou muset pracně vytrhat). Hlavu strkat do mrazáku nemusíš, ale něco mraženého (maso, zelenina, ovoce) se tam většinou najde. Stačí mražené výrobky přikládat k hlavě a postupně žvýkačku zmrazit.

Drap

Bez odstřihnutí, odřezání nebo vytrhání to nepůjde. Hlavu do mrazáku nezavřeš, jedině snad tekutý dusík

hanny 2

Přečti si hlavně diskuzi k otázce –

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nevite-jak-dostat-zvykacku-z-vlasu-krome-ustrizeni-dekuji#discussion

venkovan

Zaskoč za kamarády a vyžvýkejte ji.

SteimlX

The Simpsons-epizoda 22 krátkých příběhů ze Springfieldu, výborná rada.