Leník18

Jak odkrýt soubory na dvd ?

použité dvd a znovu na něm vypálené soubory. Staré se nezobrazují ale kapacita udává, že tam někde jsou. Prosím poraďte, jak odkrýt ty staré soubory

Odpovědi
Hlada

Nejspíš došlo ke špatnému nastavení vypalovacího programu. Aby bylo možné přidávat soubory, musí být disk otevřený jako multisession (s více sekcemi) a při přidávání musí být zvolena volba „Přidat soubory ke kompilaci“ nebo něco podobného.
Jestli jsou na něm mimořádně důležitá data, tak bych zkusil některý z programů na obnovu dat. Zkušenosti s tím ale nemám.