Sabisek

Jak odkazovat na zdroje z nichž čerpám, ale necituji?

Mohl by mi to někdo prosím nějak popsat nebo poslat odkaz, kde je to vysvětlené? Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

Zkopírovat stránku z níž čerpáš,tedy měl by stačit zkopírovat zdroj,alespon stránka ze které čerpáš,většinou lze kopírovat stránku ze které čerpáš nahoře,tedy že ji necháš zmodrat a pak zkopíruješ.

Další odpovědi
Braník

Odkaz pošleš tak,že zkopíruješ dannou stránku ,kterou chceš zkopírovat,tímto způsobem…
Až se stránka otevře, zkopíruj URL adresu kliknutím pravého tlačítka na odkaz ,nebo třeba dnnou adresu odzadu zamodříš pohybem myšítka.poté klidem zvolíš kopírovat.
URL adresu má vždy nahoře na dané stránce jako http?///www
Doplňuji:
obrázek k doplnění:
http://tinypic­.com/r/2quoe9s/5

Sabisek

Děkuji moc, omlouvám se, že odepisuji až teď. Máme zadanou práci na 750 vlastních slov. Ty už sice mám, ale chybí mi pár požadavků. Třeba tohle jsem nevěděla, sice mě to napadlo, ale nevěděla jsem, jestli se to může:-)