dáma z ČR

Jak odisntalovat program?

Dám normálně odinstalovat a vyskočí na mě: Při spuštění souboru c:/program došlo k problému . Uvedený modul nenalezen.(všechny programy normálně jdou odinstalovat jen tento ne )

Jedná se o program Arcsoft TotalMedia 3.5

Nejlepší odpověď
Hlada

Obecně doporučuju k odinstalovávání čehokoli používat volně dostupný Revo Uninstaller v režimu Pokročilý.
Jestli je program natolik poškozený, že Revo nepomůže, zkuste systém vrátit pomocí bodu obnovení.

Další odpovědi
brillant

Strýček google https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=ar­csoft+totalme­dia+uninstall&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

anonym

a jaký program to je?

sesednizkola

Zkus ho nainstalovat znovu a pak odinstalovat

KubikKiller

Hodíte ho do koše :D

lexx

pokud nic nepomůže natvrdo smazat celou složku delete a pak se uvidí