marta52

Jak odinstaluji uživatelský profil, který si někdo bez mého vědomí do notebooku naistaloval a nikdo se k němu nehlásí?

Operační systém mám Windows 10

Nejlepší odpověď
nikolqa.o

Předpokládám, že se jedná o odebrání uživatelského účtu v operačním systému Windows.

http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/delete-a-user-account

Stejný postup. Ale ve Windows 10 je těžší najít ovládací panely, tak že tady celý postup.

Tlačítko start – všechny programy – složka „Systém windows“ – ovládací panely – uživatelské účty a pak odebrat uživatelské účty – zobrazí se všechny, tak že musíte vybrat ten co chcete odstranit a potvrdíte.