ventou

Jak odinstalovat „zbytek“ staženych souboru ktere zustali v editoru registru ?

Mužete mě znali poradit jak odinstalovat „zbytek“ staženych souboru ktere zustali v editoru registru ? Hlavně potřebuji vědět jak v editoru registru zjistím o ktery soubor se jedna ? Konkretně jsem nainstaloval soubor Tune Up Utilites, pak všechny jeho složky jsem odinstalova (i zbytek) ručně. Nyni chci nainstalovat jiny soubor a nejde to provest, protože vyskoči tabulka a v ni je uvedeno, že se musi nejdřiv odinstalovat uvedeny soubor. Určitě zbytek souboru TuneUp zustal v editoru registru a nevim jak rozpoznat ktery to je co mam odstranit. Děkují za odpovědi. Jan
Doplňuji:
Mužete mě znali poradit jak odinstalovat z PC „zbytek“ staženych souboru ktere zustali v editoru registru ? Hlavně potřebuji vědět jak v editoru registru zjistím o ktery soubor se jedna ? Konkretně jsem nainstaloval soubor Tune Up Utilites, pak všechny jeho složky jsem odinstalova (i zbytek) ručně. Nyni chci nainstalovat jiny soubor a nejde to provest, protože vyskoči tabulka a v ni je uvedeno, že se musi nejdřiv odinstalovat uvedeny soubor. Určitě zbytek souboru TuneUp zustal v editoru registru a nevim jak rozpoznat ktery to je co mam odstranit. Děkují za odpovědi. Jan

Odpovědi
mariohlas

Ručně mazat v registrech je nejhorší řešení – i ajťák sáhne někdy vedle… Doporučuji nainstalovat TuneUp… znovu a pak do PC nainstalovat „IObitUninstaller free“ a použít jej s nastavením „pokročilá“ nebo tak nějak pro kvalitní odinstalaci TuneUp. – Příště si před instalací každého nového programu vytvořte „Bod obnovení“, snížíte tím riziko.

pl4toon

A obrázek (screen obrazovky) té chyby můžete udělat? Nahrajte ho třeba na http://www.2i.cz/ a odkaz na něj vložte do doskuze, nebo mi ho pošlete soukromou poštou zde na webu.
Bez přesné znalosti té chyby můžu obecně poradit jen abyste si stáhl nějaký čistič (např. CCleaner či nějaký profi program na čistění registrů Windows) a pročistil s ním systém i registry. Možná to pomůže.

btw: programy odinstalovávejte vždy konvenčně přes Správce programů. Předejdete tím takovýmto problémům.