Avatar uživatele
Pavel1212

Jak odinstalovat program?

Nedávno jsem si nainstaloval nějaký program „Fences: konec ikonového nepořádku na ploše Windows“, ale dělá mi to více škody, než užitku, a chtěl bych ho odinstalovat. Nevíte jak? Nemáte to někdo taky nainstalované? Problém je v tom, že ten program má na ploše, ale z té plochy mi zmizly všechny ty ikonky, a teď musím všechno spouštět přes Start…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, rynek878 před 4830 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Za prvé bych se přes Ctrl+Alt+Delete podíval do spuštěných procesů,dle názvu programu, pokud bude spuštěný jako,že asi ano,dal bych ukončit proces programu.Potom bych si otevřel ovládací panely-přidat a odebrat programy-zde bych program našel a dal odinstalovat a mělo by být hotovo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

pokud vám vše na ploše zmizelo zkuste na ploše dvojklik – právě dvojklik tento program používá ke skrývání všech objektů na ploše

Pravým tlačítkem myši můžete na ploše nakreslit nový obdelník → novou „ohradu“ pro organizování ikon na ploše

  • jak odebrat aplikaci ?

ovladaci panely → tam si vyhledejte panel odebrání programů/odin­lstalování → zvolte aplikaci „Fences“ ze seznamu a odeberte ji

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek