Pavel1212

Jak odinstalovat program?

Nedávno jsem si nainstaloval nějaký program „Fences: konec ikonového nepořádku na ploše Windows“, ale dělá mi to více škody, než užitku, a chtěl bych ho odinstalovat. Nevíte jak? Nemáte to někdo taky nainstalované? Problém je v tom, že ten program má na ploše, ale z té plochy mi zmizly všechny ty ikonky, a teď musím všechno spouštět přes Start…

Nejlepší odpověď
rynek878

Za prvé bych se přes Ctrl+Alt+Delete podíval do spuštěných procesů,dle názvu programu, pokud bude spuštěný jako,že asi ano,dal bych ukončit proces programu.Potom bych si otevřel ovládací panely-přidat a odebrat programy-zde bych program našel a dal odinstalovat a mělo by být hotovo.

Další odpovědi
anonym

pokud vám vše na ploše zmizelo zkuste na ploše dvojklik – právě dvojklik tento program používá ke skrývání všech objektů na ploše

Pravým tlačítkem myši můžete na ploše nakreslit nový obdelník → novou „ohradu“ pro organizování ikon na ploše

  • jak odebrat aplikaci ?

ovladaci panely → tam si vyhledejte panel odebrání programů/odin­lstalování → zvolte aplikaci „Fences“ ze seznamu a odeberte ji