Ganymede

Jak odinstalovat něco, co nejde odinstalovat?

Na pc mám asi nějaký virový program, ale nic nedělá jen nejde odinstalovat, dám odinstalovat, ano, a nic se neděje, nevíte, čím bych to mohla dát pryč?? Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Hlada

Na odinstalování čehokoli zásadně nepoužívej systémový odinstalátor. Nechává po sobě zbytky, které časem zpomalí systém. Použij Revo Uninstaller, který je zdarma.
Antivirový program může mít vlastní odinstalátor od výrobce.

anonym

Potřeboval bych vědět co je to za program nebo přesný název programového souboru.