Jak odinstalovat internet explorer?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vložte instalační CD Windows do mechaniky a po otevření nabídky,vyberte záložku "instalovat volitelné součásti Windows",zde si vyberete Internet explorer a odeberete zátržítko,dáte O.K. a IE je po restartu pryč,toť vše.

Další odpovědi:

Bronzový

odebrat ze součástí systému (xp - přidat nebo odebrat programy, vista, win7 - programy a funkce = tady si vlevo klikneš na součásti systému nebo jak se to jmenuje a odškrtneš si tam IE, nicméně... nechápu proč to chceš dělat )

Bronzový

já ho smázla kde to šlo...i v programech files a ovládacím panelu...a teď už se mi nikde v počítači nezobrazuje

Zlatý

tuším, že to nejde - po odebrání programu se odinstaluje jen její nejnovější verze a zůstane tam stará

Bronzový

Stáhněte si program XP-antispy a v tomto programu se dají odinstalovat různé programy které jsou součástí windows. Po odinstalování Exploreru nejdou automatické aktualizace.

Pokročilý

Existuje pěkný prográmek Revo Uninstaller - je i v češtině - a ten smaže snad i co v PC není ... Nejen smaže vlastní program, ale odstraní ho i z Registru.
Perfektní věcička. Jen se přiznám že už nevím kde jsem ho sehnal. Ale na netu se to určitě najde.

Např. tady :
http://download.chip.eu/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.