lukino185

Jak odinstalovat internet explorer?

Nejlepší odpověď
rynek878

Vložte instalační CD Windows do mechaniky a po otevření nabídky,vyberte záložku „instalovat volitelné součásti Windows“,zde si vyberete Internet explorer a odeberete zátržítko,dáte O.K. a IE je po restartu pryč,toť vše.

Další odpovědi
Gollumek.88

odebrat ze součástí systému (xp – přidat nebo odebrat programy, vista, win7 – programy a funkce = tady si vlevo klikneš na součásti systému nebo jak se to jmenuje a odškrtneš si tam IE, nicméně… nechápu proč to chceš dělat )

bigbít

já ho smázla kde to šlo…i v programech files a ovládacím panelu…a teď už se mi nikde v počítači nezobrazuje

quentos

tuším, že to nejde – po odebrání programu se odinstaluje jen její nejnovější verze a zůstane tam stará

Martina S.

Stáhněte si program XP-antispy a v tomto programu se dají odinstalovat různé programy které jsou součástí windows. Po odinstalování Exploreru nejdou automatické aktualizace.

Arni

Existuje pěkný prográmek Revo Uninstaller – je i v češtině – a ten smaže snad i co v PC není … Nejen smaže vlastní program, ale odstraní ho i z Registru.
Perfektní věcička. Jen se přiznám že už nevím kde jsem ho sehnal. Ale na netu se to určitě najde.

Např. tady :
http://downlo­ad.chip.eu/cz/Re­vo-Uninstaller-Free_610149.html#