Avatar uživatele
lukino185

Jak odinstalovat internet explorer?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? rynek878, Martina S. před 4944 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Vložte instalační CD Windows do mechaniky a po otevření nabídky,vyberte záložku „instalovat volitelné součásti Windows“,zde si vyberete Internet explorer a odeberete zátržítko,dáte O.K. a IE je po restartu pryč,toť vše.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gollumek.88

odebrat ze součástí systému (xp – přidat nebo odebrat programy, vista, win7 – programy a funkce = tady si vlevo klikneš na součásti systému nebo jak se to jmenuje a odškrtneš si tam IE, nicméně… nechápu proč to chceš dělat )

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bigbít

já ho smázla kde to šlo…i v programech files a ovládacím panelu…a teď už se mi nikde v počítači nezobrazuje

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

tuším, že to nejde – po odebrání programu se odinstaluje jen její nejnovější verze a zůstane tam stará

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Stáhněte si program XP-antispy a v tomto programu se dají odinstalovat různé programy které jsou součástí windows. Po odinstalování Exploreru nejdou automatické aktualizace.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arni

Existuje pěkný prográmek Revo Uninstaller – je i v češtině – a ten smaže snad i co v PC není … Nejen smaže vlastní program, ale odstraní ho i z Registru.
Perfektní věcička. Jen se přiznám že už nevím kde jsem ho sehnal. Ale na netu se to určitě najde.

Např. tady :
http://downlo­ad.chip.eu/cz/Re­vo-Uninstaller-Free_610149.html#

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek