Mikynka

Jak odinstalovat hru?

Dobrý den chtěla bych odinstalovat hru ale když dám ovládací panely, programy a odintalovat program tak tam není a uninstall není ani ve složce se hrou. Prosím poraďte.

Doplňuji:
A když to smažu nezůstano tam pak ještě nějaký soubory. Jak je mám potom vyčistit?

Odpovědi
Hlada

Použij raději Revo Uninstaller případně CCleaner nebo jiný odinstalátor, než ten ve Windovs.
Doplňuji:
Také to můžeš smazat a zbytky dohledat CCleanerem. Něco tam nejspíš zbyde. Je to věc názoru, zda čistit průběžně nebo po čase přeinstalovat systém. Obojí je možné.

SonsyMite

Zkus tento program
http://www.io­bit.com/advan­ceduninstaller­.html
nebo to proste smaz

Alesh

Tak možná že i zůstanou a to něčemu vadí? Za nějakou dobu uděláš stejně reinstall Woken, ne? 😉

Calimë

no, když jsi měla ikonku na ploše, mohlas' dát pravé tlačítko-vlastnosti-(nevím, jak je to česky, já mám Open file location)-najít aplikaci uninstal a spustit.
v tvém případě bych vyhledala všechny stopy, produkty, součásti hry a vymazala nejlépe Shift+Delete

ZangetsuTS

Konkrétně jakou hru?
Některé hry (např minecraft)
mají data uložené v tmp takže jak dáš start tak dej spustit a napiš tam %appdata% a tam bys to mohla najít..