???

Jak odinstalovat hamachi?

Řěknu to stručne. Nainstaloval sem si Hamachi, pak sem ho už ale nepotřeboval a tak jsem si ho chťel odinstalovat, ale jak? V ovládacím panelu jsem uninstall nenašel tak jak? (vím že nemá vliv na můj počítač, ale nechci ho tam mít)

Nejlepší odpověď
Hlada

Zkus ho odinstalovat pomocí Revo Uninstalleru nebo odinstalátoru CCleaneru.
Odinstalaci pomocí systému nedoporučuju. Nechává v registrech spoustu nesmazaných záznamů.

Další odpovědi
AnnMary

Klepněte na START tam dále na OVLÁDACÍ PANELY…je tam seznam všech programů co máte v PC…tak si najděte, co chcete odinstalovat.­.klepněte na to PRAVÝM tlačítkem a klepněte na ODINSTALOVAT…:)

SomeSam

Nejspíše takhle:
Start – Ovládací panely – Programy a funkce, tam si v najděte Hamachi, klikněte na něj a odinstalujte jej…

emba5

skus tento odinstalátor programů REVO uninstaller http://www.slu­necnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/ nebo pokud používáš CC leaner podívej se jestli není v nástrojích odkas na odinstalaci.Pokud ne tak C.program Files(x86)- LongMeIng Hamachi-a pol odinstalovat a podobně ale to je až poslední možnost nechá to dost bordelu v reg. Tokud jste ho instaloval nedávno tak nejlepší je obnovit systém do stavu před instalací programu

DusanOrlik

Mě to Hamatchi,změnilo přepsalo připojení k internetu a to tak že vůbec nešel se připojit.Musel jsem vrátit zpátky čas,do minulosti,v o­vládacích panelech :)