Jak odinstalovat hamachi?

Řěknu to stručne. Nainstaloval sem si Hamachi, pak sem ho už ale nepotřeboval a tak jsem si ho chťel odinstalovat, ale jak? V ovládacím panelu jsem uninstall nenašel tak jak? (vím že nemá vliv na můj počítač, ale nechci ho tam mít)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus ho odinstalovat pomocí Revo Uninstalleru nebo odinstalátoru CCleaneru.
Odinstalaci pomocí systému nedoporučuju. Nechává v registrech spoustu nesmazaných záznamů.

Další odpovědi:

Pokročilý

Klepněte na START tam dále na OVLÁDACÍ PANELY....je tam seznam všech programů co máte v PC....tak si najděte, co chcete odinstalovat..klepněte na to PRAVÝM tlačítkem a klepněte na ODINSTALOVAT....:)

Pokročilý

Nejspíše takhle:
Start - Ovládací panely - Programy a funkce, tam si v najděte Hamachi, klikněte na něj a odinstalujte jej...

Pokročilý

skus tento odinstalátor programů REVO uninstaller http://www.slunecnice.cz/… nebo pokud používáš CC leaner podívej se jestli není v nástrojích odkas na odinstalaci.Pokud ne tak C.program Files(x86)- LongMeIng Hamachi-a pol odinstalovat a podobně ale to je až poslední možnost nechá to dost bordelu v reg. Tokud jste ho instaloval nedávno tak nejlepší je obnovit systém do stavu před instalací programu

Bronzový

Mě to Hamatchi,změnilo přepsalo připojení k internetu a to tak že vůbec nešel se připojit.Musel jsem vrátit zpátky čas,do minulosti,v ovládacích panelech :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.