julie90

Jak odinstalovat DTL ?

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak odinstalovat program Daemon, vždy když instalace dojde do poloviny, zasekne se to a ukáže se okno, program přestal pracovat.
Nevíte co s tím?

Odpovědi
anonym

Zkus k odnstalaci použít RevoUninstaller ( http://www.re­vouninstaller­.com/start_fre­eware_download­.html , stačí free verze).
Ale – nepíšeš OS (atd.), pokud jsem se byl schopen dočíst, pak zejména na Win7 je problematický a je nutný reinstal systému.
Osobní zkušenost nemám.