rabik

Jak odhlasit auto pri prodeji?

Dobry den prodavam auto a nevím jestli to odhlasit hned nebo až budu mít kupce a da se to udělat nějak potom ?

Odpovědi
brillant

Viz http://www.mdcr­.cz/cs/Silnic­ni_doprava/Do­voz_registrace_a_schva­lovani_vozidel/zme­ny_v_registra­ci_2015/Změny+v+re­gistraci+vozi­del+po+1.+1.+2015­.htm

cukrar

Abyste mohl na registru žádat zápis změny vlastníka, musíte mít od kupce ověřenou plnou moc, evidenční kontrolu na jméno kupce, a další doklady.
Takže změnu až dle nového kupce.

Zbynas

Až budete mít kupce, odhlásíte ho na jeho jméno do polopřevodu na Vašem úřadě a on si to na svém pak přihlásí. Mám pocit, že ale příští rok už bude v platnosti (pokud už není) zákon, kde už polopřevod nebude existovat a rovnou se to přihlásí na nového majitele. Prosím, aby to někdo upřesnil, jeslti už to tak není teď.

krabiceodbot

Teď už opravdu polopřevod neexistuje. Pokud chcete auto odhlásit, tak také rovnou přihlásit na nového majitele. Doregistrovat auta v polopřevodu bylo nutné do 30.6.2015 http://www.tip­cars.com/maga­zin-nedoregistrovanych-aut-jsou-porad-statisice-majitele-maji-uz-jen-tyden-7849.html