mikik

Jak odeslat z domova balík?

Dobrý den. Potřebuji odeslat balík který váží 42 kg.Pokuď vím tak česká pošta přijímá do 30 kg.Jak tedy balík odeslat.Za odpovědi předem děkuji.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já posílám před PPL
Doplňuji:
přes PPL- kontaktuji mejlem a dohodnu si termín odvozu

Další odpovědi
ReHu

Mám dobré zkušenosti s Radiálkou.
Pro balík přijedou.

fablen

Pokud nejde obsah zásilky rozdělit do dvou balíčků, pak i Česká pošta přijme balík do hmotnosti až 1.000 kg, ale týká se pouze smluvních zákazníků a nikoli soukromých osob:
http://www.ces­kaposta.cz/cz/sluz­by/baliky/cr/ba­lik-nadrozmer-id33985/
Doplňuji:
Na Vašem místě bych odeslání zřejmě řešila přes PPL. Také přes ně posílám – ale pouze balíčky do 5 kg, kde mám sjednány výhodnější podmínky, než u těžších zásilek.