irij

Jak odeslat video emailem? Mám vlastní video(46MB) a chci ho poslat kamarádovi. Jak ho upravit, aby mi to internet

zkousnul? Zkoušel jsem MPEG1(MPG)- 47MB,Flesh video-37MB, DivX –10.5 MB,ale ani jedno mi nechce odejít. Hláška je , že musí mít příloha nejvíce13MB. ale ani poslední varianta neodejda. Navíc je DivX v hrozný kvalitě . Prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
rynek878

nahrajte ho sem a kamarádovi pošlete link,on si to jen stáhne:

nebo sem:

http://letecka­posta.cz/

Zdroj: http://depo.ra­diokomunikace­.cz/main.php

Další odpovědi
led

máte možnosti:
1 – podľa rynek878
2 – zmenšiť formát napríklad na veľkosť 240*320 pomocou FormatFactory alebo iného konvertoru a skonvertovať na *.flv
3 – spakovať zip, rar

tuCZek

jj leteckaposta.cz je good

Jsemtady

Pro rozdělení souboru na menší části lze použít program winrar. kde se zadá na jaké části soubor rozdělit a poté poslat např. po 10MB kouskách. Ale snažší je opravdu soubor uploadovat (nahrát) např. na uložto.cz a poslat mu odkaz který to vygeneruje a kamarád si to odtamtud jednoduše stáhne.

ReHu

Ještě můžeš zkusit uschovna.cz. Ale netuším, jestli, či jaké má kapacitní omezení.

RQLM

urcite upload nekam na uloziste.
krom zminene letecke posty:
ulozto.cz, edisk.cz, ze zahranicnich treba rapidshare. nahraj to tam, lze na to dat i heslo, kamaradovi posli link a heslo a je to bez problemu ;)