Avatar uživatele
anonym

Jak odeslat více fotografii v příloze?

Jak se odesílá více fotografii v příloze? Skouším to podle tohodle návodu http://jnp.zi­ve.cz/posilej­te-fotky-rychlosti-blesku a u bodu č.5 mám problém 🙂 nenám v průzkumníkovi Windowse tlačítko e-mail

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, panenka před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jak posíláš emaily ? Jestli přímo ze serveru tak si otevři jen domovskou stránku třeba Seznam a tam máš email. Přihlaš se a je to.
Pak ty fotografie postupně přidej jako přílohu. Nebo najednou jestli to umíš. Pozor ale max. velikost přílohy u Seznamu v emailu je cca 12–13 MB. Já to teď přesně nevím. Větší neodešleš.
Doplňuji:
Vykašli se na balení do archivu. Menší soubor stejně nedostaneš. Jpg je již formát komprimovaný a další kompresí nic nezískáš.
Snad jenom to odeslání více fotek najednou. To ale uděláš i bez toho. Označ si fotky které chceš odeslat a klepni na vložit nebo přidat.
Rychlost odesílání bude dána v obou případech stejně rychlostí připojení internetu a doba velikostí souboru.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Přesně jak píše mosoj, je třeba fotky upravit /zmenšit /a pak jich odešleš hodně v jednom mejlu jako přílohu.
Dokud jsem neměla program na zmenšení fotek šly mi odeslat jen dvě fotky jako příloha.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kablik

můj názor na osedílání více fotek emajlem\: pokud jich chceš odeslat 500najednou tak seš šílenec, pokud jen 50 tak je odesílej v klidu po pěti určitě to bude rychlejší než vymýšlet jak to odrbat nějakým programem, mnoho zdaru,pokud vymyslíš něco lepšího tak dej vědět, určitě se rádi poučí i jiní…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek