Pokročilý

Jak odeslat více fotografii v příloze?

Jak se odesílá více fotografii v příloze? Skouším to podle tohodle návodu http://jnp.zive.cz/… a u bodu č.5 mám problém :-) nenám v průzkumníkovi Windowse tlačítko e-mail

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jak posíláš emaily ? Jestli přímo ze serveru tak si otevři jen domovskou stránku třeba Seznam a tam máš email. Přihlaš se a je to.
Pak ty fotografie postupně přidej jako přílohu. Nebo najednou jestli to umíš. Pozor ale max. velikost přílohy u Seznamu v emailu je cca 12-13 MB. Já to teď přesně nevím. Větší neodešleš.
Doplňuji:
Vykašli se na balení do archivu. Menší soubor stejně nedostaneš. Jpg je již formát komprimovaný a další kompresí nic nezískáš.
Snad jenom to odeslání více fotek najednou. To ale uděláš i bez toho. Označ si fotky které chceš odeslat a klepni na vložit nebo přidat.
Rychlost odesílání bude dána v obou případech stejně rychlostí připojení internetu a doba velikostí souboru.

Další odpovědi:

Zlatý

Přesně jak píše mosoj, je třeba fotky upravit /zmenšit /a pak jich odešleš hodně v jednom mejlu jako přílohu.
Dokud jsem neměla program na zmenšení fotek šly mi odeslat jen dvě fotky jako příloha.

Bronzový

můj názor na osedílání více fotek emajlem\: pokud jich chceš odeslat 500najednou tak seš šílenec, pokud jen 50 tak je odesílej v klidu po pěti určitě to bude rychlejší než vymýšlet jak to odrbat nějakým programem, mnoho zdaru,pokud vymyslíš něco lepšího tak dej vědět, určitě se rádi poučí i jiní...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.