Jak odeslat hudbu mailem?

Nejlepší odpověď
beer

Začneš psát mail a jednoduše klikneš na Přiložit soubor. Pak „Procházet“ a tím jsi v počítači, kde máš hudbu. Najdeš ji a dvojklikem je přiložená, mail můžeš odeslat.
Pozor, maximální velikost přílohy je omezena v praxi na cca 10MB (Seznam.cz). Nestačí-li tato velikost, poněvadž soubor je větší, pošli to třeba pomocí letecké pošty.

Další odpovědi
Sůwa

Jestli máš mail od Seznamu, tak jako každou jinou přílohu, dvojklikem na vybraný soubor, případně můžeš soubor komprimovat.