Galax

Jak odesílat zpoplatněné sms?

Dobrý den, mam problém, chtěl jsem si zaplatit premium účet u spol. czshare s pomocí platby sms..... když jsem sms odeslal přišla mi obratem zpráva že O2 to nedoručil či co… prostě že to nemam aktivované.....a toto se mi stává i když chci poslat třeba příspěvek do nějaké nadace nebo tak..... nevíte co s tím? popřípadně kde to aktivovat? děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Moc sice otázce nerozumím, ale pokud ti přišlo od operátora, že službu nemáš aktivní:

  1. volat operárora a službu aktivovat
  2. běž do samoobsluhy a zaktivni sám ))

Další odpovědi
MacChill

U operátora aktivovat Premium SMS