jak odepsat auto které je stále na mě??

v lednu jsem prodal Š.Favorit.Novému majiteli jsem dal plnou moc na odhlášení a zároveň přihlášení a malý a velký TP.Vozidlo je stále psané na mě-nepřepsal to.Nekomuniku­je.děkuji

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Bez velkého TP to bohužel asi nepůjde. Dát někomu plnou moc je nanic.
Pamatuješ si ještě spz? Je uzavřené povinné ručení? na www.ckp.cz to zjistiš. Pokud nemá pojistku a ty jsi ji zrušil, tak máš dva problémy. Pokud něco z autem vyvede, tak tři.
Je sepsaná alespoň kupní smlouva?
Propříště je lepší alespoň tkz. polopřevod.

Další odpovědi
cukrar

vážený anonyme,
vždy lze najít řešení, ale na psaní je to na několik dnů.
Zkuste mě nalézt on line a vyřešíme problém, jako dessítky podobných
viz:

Zdroj: http://www.po­radte.cz/auto-moto/3728-prepis-auta-na-noveho-vlastnika.html