Pralinka4

Jak odemknout mobil ALCATEL OT-2000 ?

Dobrý den,nevíte jak tenhle mobil odemknout? Je zamklý a nedaří se mi ho odemknout. Mobil není můj ale, tety..která si s ním neví rady,poradíte mi prosím?

Odpovědi
Janulko

Není to napsané v příruční knížce, nebo na nějakém tom papírku. Popřípadě na krabici od toho mobilu. Nebo někde po displeji, to většinou bývá. Nebo zkuste zmáčknout:
Jaké koliv tlačítko(jen aby se rozsvítil displej) Potom šipku nebo tlačítko úplně v levo(to zkuste obě možnosti) a * (hvězdičku)
Omlouvám se pokud jsem neporadila.

brillant

Zkus toto: Klávesnice se zamkne stiskem # a odemkne číslicemi 159.