dmatejek777

Jak odeberu palec nahoru u odpovědi?

Doplňuji:
Dal jsem o omylem nesprávné osobě

Nejlepší odpověď
bolak

Dej dva palce všem ostatním a tím to vyrovnáš. Svět bude opět v rovnováze.

Další odpovědi
brillant

Vepište odpověď… http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jde-odebrat-jiz-udeleny-palec-za-zodpovezenou-otazku

arygnoc

nijako.

led

Je to ako v reálnom živote. Vyrieknuté slovo nemožno brať späť. Aj keď sa odvolá, v knihe života už navždy zostane.

www

Bohužel to nejde.
Doplňuji:
A nejde to ani u hvězdičky či nesprávné nominace, příště si zkrátka musíš dávat větší pozor. 😉

štamgast

Nijak.