Calimë

Jak „oddělit“ koženku z bundy?

Mám takovou koženkovou zimní bundu a protože jí už nechci nosit, chtěla bych z ní dostat samotnou kůži na další účel. Jenže bunda má zevnitř chlupatou podšívku a nevidím tam žádné švy :/ (je to bunda od číňanů za pár, takže to opravdová kůže nebude, i jsem k tomu čichala)
Jde nějak oddělit jen ta koženka a zbytek vyhodit s minimální ztrátou?

Odpovědi
Drap

Pokud nechceš párat, tak jedině díly koženky vystříhat nebo vyřezat.

ivzez

Odstřihnout límec, potom rozstřhnout ramenní švy
a postupně pokračovat směrem dolů.
Jestli mají rukávy manžety, odstřhnout je jako první.

Hamon

Calimë: co/kde kalite?