Nikol-ka

Jak oddálit menstruaci?

Jedeme v pátek k moři a budeme tam až do soboty 3.8… a já to mám v uterý dostat jak mám menstruaci oddálit ? jde to nějak? je mi 13 a ke gynekologovi nechci jit ani žádné prášky brát nechci:/

Nejlepší odpověď
briketka10

http://krasna­.nova.cz/clanek/tvuj­svet/kdy-a-jak-je-dobre-si-posunout-menstruaci.html
k lékaři budeš muset jít, protože léky
co ti předepíše jsou jen na recept ..

Další odpovědi
iceT

No pokud nechceš ke gynekologovi,který jediný by ti snad pomohl takhle narychlo,tak to máš opravdu smůlu.Papá-li se HA,jde za pomoci těchto tablet menses oddálit na další měsíc,ale bez nich to zřejmě nepůjde.

Questman

Menstruace je přírodní proces který nejde oddálit.
Máš prostě smůlu holka ;)