Jan Kuchař

Jak odbrzdit postel s úložným prostorem?

Ahoj, koupil jsem si novou postel s úložným prostorem, když část postele zvednu, tak to zabrzdí písty… když chci ale zpátky dolů, tak ty písty se nehýbou a jsou furt pevné, tudíž postel je pořád nahoře a nejde dolů. Nevíte, čím to je?

Odpovědi
redy

Nevím, jakou máš postel, ale já musím cuknout nahoru, a povolí.
Je to pojistka, aby ti nespadla na krk 🙂

Drap

Nejprve bych se pokusil nahlédnout do návodu.Dost těžko radit, nevíme ani o jakou postel se jedná.

dubraro

Nějaká západka? Aby ti postel nespadla na hlavu, když se budeš hrabat v úložném prostoru?

honza19hk

návod se dneska už nedává?