Avatar uživatele
pekynka

Jak odbouráváte stres?

Zajímalo by mě jak vydýcháváte velké emoční vypětí nebo silný stres.
Doplňuji:
omlouvám se ,nemůžu palcovat, vyčerpala jsem limit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? led, annas, dagry, aramah, flodur, Bunnik, PostApMan, anonym, lilibou před 4985 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Přečti si moje otázky a je po stresu :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já dobrou hudbou ale snažím se spíše se nestresovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Pěkná hudba, vyjížďka na kole, posezení s přáteli, hraní se zvířátky atd. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Hudba, Hry, Přátelé, Kniha, Odpovědi.cz, Alkohol a Spánek – ne nutně v tomto pořadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Dám si pět piv a jdu spát.Kdejsi strese?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Jsem dost klidná, takže nijak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

jídlem ten kdo me naštve nedostane najíst,dělam si legraci,dobrou partou přátel,knihou­,veselým filmem je to různé,někdy stačí se pořádně od srdce vybrečet

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Já se buď vynadávám,nebo se jdu porýpat v záhonech nebo zajdu na pivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Ty jo, já nevim… asi se dá na všechno tak nějak zvyknout. Dřív jsem byla vystresovaná ze zkoušek, ale to je pořád lepší, s každou zkouškou. Ale když jsem měla nastoupit na praxi, tak jsem byla tak vynervovaná, že jsem málem neusnula vůbec. (nakonec asi na 2 hoďky)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lilibou

to by mě taky zajímalo..ja jsem ve stresu skoro porad a neumim se sklidnit..od toho potom vznikaji bolesti bricha a hlavy..dobra rada by mi pomohla..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Záleží jaká je příčina toho stresu. Pokud přepracování, tak doporučuji relax v jakékoliv podobě. Jestli máš třeba pocit, že je toho na Tebe moc, tak si zkus své starosti, nebo úkoly sepsat a udělat si nějaký (pro začátek nezávazný) plán jak je vyřešit.
Jenom tak hádám… moc informací v otázce není… záleží na té příčině.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

To je hodně individuální.Někdy to odejde skoro samo,ale někdy bych se mohla stavět na hlavu a nepomůže nic.Někdy stačí dobrá hudba.Někdy pokec s pohodovýn člověkem a někdy jenom pohled na něco pěkného,prostě relax.Nejhorší je,když se to nahromadí,to je pak ještě horší.Atˇ chceme,nebo ne-ta potvůrka ,,stres"nám ovlivnˇuje úplně všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak u mě je to jednoznačně pobyt v přírodě. Vezmu psa a jdeme někam na louky. Tam posedím, něco dobrého smlsnu, pokochám se pohledem do zeleně a je mi zase dobře. Kdybych měla léčit stres alkoholem, jsem permanentně nalitá. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wanny

pustím si hezkou hudbu, jdu na procházku, a dodržuji pentagram okg-family. najdi si to na mém webu, mě to moc pomohlo.

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
valemakareee

Přírodní antidepresiva – restilen.cz roky používaný přírodní prostředek, funguje.

Avatar uživatele
Honzin8

Musím teda říct, že mně osobně pomohl až doplněk stravy. Konrétně tento https://www.hou­bicky.eu/house­nice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/. Stres je fuč a já zase funguju a jsem v pohodě.

Avatar uživatele
Honzyn14

Pravidelně si třikrát týdně dávám večer i s manželkou CBD kapky, někomu se to může zdát jako nesmysl, ale nám to skutečně od stresu a nespavosti pomohlo. Objednali jsme si je z internetového obchodu https://www.cib­dol.cz/ a nečekali jsme od toho nic moc, ale opak byl pravdou. Doporučuju vyzkoušet 😉

před 1342 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek