Bronzový

Jak odbouráváte stres?

Zajímalo by mě jak vydýcháváte velké emoční vypětí nebo silný stres.
Doplňuji:
omlouvám se ,nemůžu palcovat, vyčerpala jsem limit.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Přečti si moje otázky a je po stresu :D

Další odpovědi:

Zlatý

Já dobrou hudbou ale snažím se spíše se nestresovat.

Zlatý

Pěkná hudba, vyjížďka na kole, posezení s přáteli, hraní se zvířátky atd. :-)

Bronzový

Hudba, Hry, Přátelé, Kniha, Odpovědi.cz, Alkohol a Spánek - ne nutně v tomto pořadí.

Bronzový

Dám si pět piv a jdu spát.Kdejsi strese?

Zlatý

Jsem dost klidná, takže nijak.

jídlem ten kdo me naštve nedostane najíst,dělam si legraci,dobrou partou přátel,knihou,veselým filmem je to různé,někdy stačí se pořádně od srdce vybrečet

Bronzový

Já se buď vynadávám,nebo se jdu porýpat v záhonech nebo zajdu na pivo.

Bronzový

Ty jo, já nevim... asi se dá na všechno tak nějak zvyknout. Dřív jsem byla vystresovaná ze zkoušek, ale to je pořád lepší, s každou zkouškou. Ale když jsem měla nastoupit na praxi, tak jsem byla tak vynervovaná, že jsem málem neusnula vůbec. (nakonec asi na 2 hoďky)

Pokročilý

to by mě taky zajímalo..ja jsem ve stresu skoro porad a neumim se sklidnit..od toho potom vznikaji bolesti bricha a hlavy..dobra rada by mi pomohla..

Bronzový

Záleží jaká je příčina toho stresu. Pokud přepracování, tak doporučuji relax v jakékoliv podobě. Jestli máš třeba pocit, že je toho na Tebe moc, tak si zkus své starosti, nebo úkoly sepsat a udělat si nějaký (pro začátek nezávazný) plán jak je vyřešit.
Jenom tak hádám... moc informací v otázce není... záleží na té příčině.

Bronzový

To je hodně individuální.Někdy to odejde skoro samo,ale někdy bych se mohla stavět na hlavu a nepomůže nic.Někdy stačí dobrá hudba.Někdy pokec s pohodovýn člověkem a někdy jenom pohled na něco pěkného,prostě relax.Nejhorší je,když se to nahromadí,to je pak ještě horší.Atˇ chceme,nebo ne-ta potvůrka ,,stres"nám ovlivnˇuje úplně všechno.

Bronzový

Tak u mě je to jednoznačně pobyt v přírodě. Vezmu psa a jdeme někam na louky. Tam posedím, něco dobrého smlsnu, pokochám se pohledem do zeleně a je mi zase dobře. Kdybych měla léčit stres alkoholem, jsem permanentně nalitá. :-)

pustím si hezkou hudbu, jdu na procházku, a dodržuji pentagram okg-family. najdi si to na mém webu, mě to moc pomohlo.

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affiliatew eb.cz

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.