pekynka

Jak odbouráváte stres?

Zajímalo by mě jak vydýcháváte velké emoční vypětí nebo silný stres.
Doplňuji:
omlouvám se ,nemůžu palcovat, vyčerpala jsem limit.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Přečti si moje otázky a je po stresu :D

Další odpovědi
panenka

Já dobrou hudbou ale snažím se spíše se nestresovat.

Jahoda

Pěkná hudba, vyjížďka na kole, posezení s přáteli, hraní se zvířátky atd. 🙂

PostApMan

Hudba, Hry, Přátelé, Kniha, Odpovědi.cz, Alkohol a Spánek – ne nutně v tomto pořadí.

flodur

Dám si pět piv a jdu spát.Kdejsi strese?

aramah

Jsem dost klidná, takže nijak.

anonym

jídlem ten kdo me naštve nedostane najíst,dělam si legraci,dobrou partou přátel,knihou­,veselým filmem je to různé,někdy stačí se pořádně od srdce vybrečet

martina1

Já se buď vynadávám,nebo se jdu porýpat v záhonech nebo zajdu na pivo.

Bunnik

Ty jo, já nevim… asi se dá na všechno tak nějak zvyknout. Dřív jsem byla vystresovaná ze zkoušek, ale to je pořád lepší, s každou zkouškou. Ale když jsem měla nastoupit na praxi, tak jsem byla tak vynervovaná, že jsem málem neusnula vůbec. (nakonec asi na 2 hoďky)

lilibou

to by mě taky zajímalo..ja jsem ve stresu skoro porad a neumim se sklidnit..od toho potom vznikaji bolesti bricha a hlavy..dobra rada by mi pomohla..

Toruk

Záleží jaká je příčina toho stresu. Pokud přepracování, tak doporučuji relax v jakékoliv podobě. Jestli máš třeba pocit, že je toho na Tebe moc, tak si zkus své starosti, nebo úkoly sepsat a udělat si nějaký (pro začátek nezávazný) plán jak je vyřešit.
Jenom tak hádám… moc informací v otázce není… záleží na té příčině.

vecernice

To je hodně individuální.Někdy to odejde skoro samo,ale někdy bych se mohla stavět na hlavu a nepomůže nic.Někdy stačí dobrá hudba.Někdy pokec s pohodovýn člověkem a někdy jenom pohled na něco pěkného,prostě relax.Nejhorší je,když se to nahromadí,to je pak ještě horší.Atˇ chceme,nebo ne-ta potvůrka ,,stres"nám ovlivnˇuje úplně všechno.

dagry

Tak u mě je to jednoznačně pobyt v přírodě. Vezmu psa a jdeme někam na louky. Tam posedím, něco dobrého smlsnu, pokochám se pohledem do zeleně a je mi zase dobře. Kdybych měla léčit stres alkoholem, jsem permanentně nalitá. 🙂

Wanny

pustím si hezkou hudbu, jdu na procházku, a dodržuji pentagram okg-family. najdi si to na mém webu, mě to moc pomohlo.

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz

valemakareee

Přírodní antidepresiva – restilen.cz roky používaný přírodní prostředek, funguje.

Honzin8

Musím teda říct, že mně osobně pomohl až doplněk stravy. Konrétně tento https://www.hou­bicky.eu/house­nice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/. Stres je fuč a já zase funguju a jsem v pohodě.

Honzyn14

Pravidelně si třikrát týdně dávám večer i s manželkou CBD kapky, někomu se to může zdát jako nesmysl, ale nám to skutečně od stresu a nespavosti pomohlo. Objednali jsme si je z internetového obchodu https://www.cib­dol.cz/ a nečekali jsme od toho nic moc, ale opak byl pravdou. Doporučuju vyzkoušet 😉