Petruška140

Jak odblokuju tablet GoClever Tab r75 ? Internet mám vypnutý a bez gesta se nezapne

Odpovědi
anonym

  • Tovární nastavení
  • Servis

Uvažuji podle toho že si holka a nerozumíš tomu.

led

1 – Kdesi na tablete je malá dierka (veľkosť špendlíku) na reset. Načastejšie býva blízko vypinača. Zapni tablet a skús do dierky pichnúť tupý spendlík a krátko stlačiť vnútorné tlačítko Reset. Po uvolnení tlačítka by to malo nabehnúť normálne (za predpokladu, že gestá neboli uložené potvrdením).
Pri dlhšom stlačení tlačítka Reset, by tablet mal naštartovať v „továrenskom“ nastavení.