G4MBL3R

Jak odblokovat TV?

když jí zapnu tak tam mam malej klíček a vložte heslo (a to já nevim)......nevíte jak se přes něj dostat?

Nejlepší odpověď
alexandra

To záleží na tom,jestli ji máte novou,nebo Vám to tam naskočilo najednou po delší době.Pokud je nová,tak by to mělo být v návodu.Většinou jsou to čísla 1234.Pokud ji máte dýl,tak si s tím někdo hrál a dal to tam omylem.To budete muset potom prostudovat návod,nějak to zrušit a dát tam tovární nastavení a pak nainstalovat znovu programy.

Další odpovědi
anonym

Mám Samsung a základní heslo bylo 0000!

anonym

podle přezdívky g4mbl3r soudím že vám televizi v rámci nějakého trestu zakázali rodiče a tato funkce se nazývá „rodičovský zámek“ 🙂

heslo tedy znají oni, je třeba začít sekat dobrotu 🙂