Sven

Jak odblokovat radio ve Fordu Mondeo?

V servisu mi odpojili baterku a radio SONY se zablokovalo. Chtělo to po mně kód, tak jsem zkoušel ten, co byl uveden v manuálu, ale ten nefungoval. Je to auto z druhé ruky, tak ho asi někdo měnil. Nicméně po 10 pokusech už to píše LOCKED. Dá se s tím něco dělat? Děkuju za radu.

Odpovědi
anonym

tak to byl teda servis. je jasné, že když odpojím baterii, tak se hromada věcí resetuje. na co jsi potřeboval 10 pokusů, to jsi hádal? podle VIN odblokují ve fordu za 1000kaček českých pokud se jedná o orig.rádio Ford. jestli ne, tak do Sony

JájsemRaibek

Ano, dle vlastní zkušenosti vím, že je nutné zaslat jak výrobní kód rádia, tak vin vozu výrobci a ten dohledá v databázi kód pro odblokování rádia.
Ale jinak bych požadoval náhradu na servisu, který odpojil baterii.