Nechápavé

Jak odblokovat,nebo jak restartovat tablet ?

Segra mi dala na tablet zamek..A ja nevedel jaky a nechtela mi to rict…Tak sem to furt zkousel a uz to vubec neukazuje to gesto..Co mam udelat ?? A email si svuj nepamatuju.. Ani nevim jaky sem si tam daval..Da se to nejak restartovat ?? Díky..
Doplňuji:
Dat ho nejak do tovarniho nastaveni..Jde to nejak ?? Diky

Nejlepší odpověď
Quimby

Hmm, kdybys aspoň napsal co to má za systém…
Tablet by se měl dát odblokovat právě pomocí emailu, vážně nechápu proč sis ho někam nenapsal. Převést do továrního nastavení by mělo jít přes počítač. Pohledej na netu jak to udělat na tvém systému nebo napiš na podporu.

Další odpovědi
zelí

Mas android ze?
Uplne staci, kdyz do googlu napises jaky tablet máš a HARD RESET. Podržíš ty tlacitka a je to.
Vetsinou to byva volume down+zamykaci tlacitko.