dinotopie

Jak odblokovat gesto telefonu Huawei l-21?

Odpovědi
Bednaricek

Jsou vlastně 2 možné cesty řešení tohoto problému. První možnost je dostupná všem a ta druhá hraničí se zákonem (za předpokladu že telefon není Váš). Jedna z těch prvních možností: 1. Telefon musí být připojen k internetu. 2. Opakovaně začněte zadávat špatná gesta. 3. Telefon za chvíli pochopí, že kód neznáte a nabídne Vám pomoc (u některých musíte chybné gesto zadat např. 40×). 4. Někde by se mělo objevit políčko zapomenuté heslo / obnovit heslo. 5. Klikněte na toto tlačítko a postupujte podle pokynů telefonu. Budete nuceni zadat přihlašovací e-mail a heslo k google účtu.
Další volně dostupná možnost: Některé telefony mají nastavený automatický restart do továrního nastavení. Můžete tedy vyzkoušet zadat např. 40× špatně gesto a telefon by Vás měl varovat, že se jedná o poslední pokus před vymazáním všech dat. A třetí velmi těžkopádnou možností je tzv. hard reset. Podívejte se do manuálu telefonu a zjistěte, jak přepnout telefon do recovery módu. Většinou se jedná o nějakou kombinaci tlačítek. U mého telefonu musím např. držet zároveň stisklá dvě tlačítka (odemykací tlačítko a tlačítko pro snížení hlasitosti). Otevře se Vám recovery mode konzole, která se rovněž ovládá tlačítky (většinou nefunguje dotyk). V této konzoli bude spousta nesrozumitelných věcí většinou v korejštině atp. Hledejte tam něco jako „wipe“ „reset“ „factory reset“. Snad jsem Vám pomohl. Krásný zbytek dne.