kkkkmmm

Jak od sebe oddělím jáhly a kuskus?

Podařilo se mi smíchat (čistou nepozorností) jáhly a čočkový kuskus.
Problém je,že jáhly trvají uvařit asi 40 minut a kuskus stačí nechat 20 minut namočený a jeho množství se ještě znásobí.
Chvilku jsem si zkoušela hrát na Popelku a oddělit od sebe v podstatě stejně velká zrníčka,ale trvalo by mi to tak 10 hodin.
Máte někdo prosím nějaký nápad?

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině že by jsi pozvala holoubky

Další odpovědi
gecco

Dej směs do široké nádoby a vodorovně jí třepej – jedno z toho se bude posouvat ke dnu a druhé na povrch…
😉

briketka10

neřešila bych nějaký dělení
a šla koupit nový balení obou
není to tak drahý, aby Tě to
zruinovalo i když teď Ti radím
již pozdě..

flodur

Vysavačem…