jerryss

Jak od dubna 2014 do listopadu jsem byl v evidenci ÚP cca osum měsíců a 1.prosince podepsal prac.smlouvu

Chci se zeptat,zda li dostanu za dobu mé evidence na ÚP nějaký přeplatek daně a ?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Přeplatek na dani dostaneš jen tehdy, pokud jsi nějakou daň zaplatil. Vrací se daň jen do výše daňové povinnosti.
Pokud jsi byl od ledna do března zaměstnán a podepsal jsi prohlášení a dále pokud jsi byl v prosinci zaměsnán a podepsal prohlášení a pokud jsi platil nějakou daň, zřejmě ti vyjde, že zaplacená daň ti bude vrácena.
Ale bez podrobností o příjmu a placené dani nelze odpovědět.

Další odpovědi
ivzez

Pokud jste nějakou daň zaplatil, pravděpodobně se Vám vrátí.

Poplatníci, kteří měli nízké příjmy, mohou za rok 2014 uplatnit i srážkovou daň,
tedy i tu, kterou jim strhnul zaměstnavatel, u něhož prohlášení k dani nepodepsali.