ShyDoe

Jak očistit svou mysl a ducha ?

Ahoj ,
už dlouhou dobu přemýšlím, že bych chtěla vyčistit svojí hlavu. Mám poslední dobou strašně pesimistický myšlenky, furt sem naštvaná a ve stresu a mám kvuli tomu i zdravotní problémy. Tak že se vás chci zeptat, jak začít myslet optimisticky a očistit svého ducha ? víte něco o čakrách, meditaci, reiki, aromaterapii atd.. ? Máte s nějakou takovouhle duševní očistou zkušenosti ? Existují nějaké kursy, videa, knihy ? Co byste mi doporučily ? Hledám opravdu něco kvalitního, protože v to opravdu věřím, ne nějakou babku z Volejte věštce .

Díky moc :)

Odpovědi
lota

No, nic není zázračné, všechno je běh na dlouhou trať a nepůjde to samo. Vždy to bude na tobě, ale doporučuji začít třeba u nějaké knihy – z těch jednodušších příběhy Coelha, filosofie Osha, z těch složitějších třeba Exupery a Citadela. Jen pozor, aby jsi to s tou meditací nepřehnala: http://magazin­.aktualne.cz/mu­mifikovany-mnich-neni-mrtvy-pry-jen-medituje/r~ddd52b4­aade311e49bec0­025900fea04/ (pokus o vtip, třeba tě aspoň na chvíli toho pesimismu zbaví).

Ganymede

Ahoj zkus: http://tetaka­terina.cz/forum
Já tam chodím často a jsem spokojená též zkus stránku http://www.te­takaterina.cz/ :)

anonym

Mě stačí jít posilovat nebo si přečíst knihu, případně se opít pod obraz.

Nějaké čakry makry by na mě asi moc nefungovaly :)

Polednakova

Jsem duševně opravdu hodně rozhozená. Mám za sebou hodně špatného, ale teď už jsem se rozhodla s tím začít něco dělat. Proto bych se chtěla zeptat na zkušenosti s alternativní medicínou. Jsou převážně špatné nebo převážně pozitivní?

Machackova

Sama jsem si prožila také hodně, od duchovního nesouladu to vedlo k nemocem mého fyzického těla. Proto jsem vyzkoušela energetické léčby, kde jsem narazila na výbornou léčitelku, která mi velice pomáhá.

Polednakova

Jak to přesně pomohlo?

Machackova

Pomohlo mi to se posunout dál. Mnohem více se mi v životě daří, protože jsem se očistila od všeho špatného. Pokud by to někoho zajímalo, tak doporučuji energetickou léčbu od kristalovapostel .cz a doporučuji léčitelku Lenku.