Weroniq

Jak očistit pěnové aplikátory na oční stíny?

chci je používat na více barev očních stínů a nemám jich dost, takže je budu muset nějak očistit a nechci, aby mi nějak zplesnivěly nebo něco tak nevím – ve studené nebo v teplé vodě a s mýdlem nebo bez nebo jiný prostředek?

Nejlepší odpověď
Ella

kup si nové, stojí to pár korun…

Další odpovědi
hanulka11

V každé drogerii si koupíš za pár korun v pouzdříčku 3 nebo 5 aplikárorů, rozhodně bych je neprala . Stejně je třeba je průběžně měnit

iceT

Pěnová houbička nebo štětec na pudr se dají vyprat v teplé (vlažné) vodě s šamponem nebo tekutým mýdlem,tak dlouho se jemně mnou,dokud z nich teče špinavá voda a pak se důkladně propláchnout,dokud není čistá voda.Jemně vyždímat a nechat volně uschnout.
S aplikátory na stíny zkušenosti nemám,ale mělo by to jít taky,jen ještě víc opatrně,aby se to nerozbilo,ale stejně asi bude lepší lepší koupit si jich pár do zásoby,a používat je podle potřeby.Stejně se musí měnit,když se párkrát použijou,tak už nefungujou tak,jak by měly.

Džuls

Vyčistiť šampónom, môžeš dať aj kondicionér- teplou vodou, dočista vymyť farbu, nechať vysušiť a máš ich ako nové 🙂