noba

jak ochránit límeček u košile

jak ochránit límeček u košile od ušpinění od krku ?

Nejlepší odpověď
Džanička

Nejspíš si pravidelně mít krk,nic jiného Vám asi nikdo neporadí,a jestli se nějak více potíte,tak vyzkoušejte vlhčené ubrousky pro děti,používám je v létě,osvěží mě a navíc se krk začne znova potit třeba až za půl hodiny.Nemusíte se ani nějak stydět si krk otírat,protože každý se potí,ale Vy na rozdíl od jiných takto o sebe budete pečovat..

Další odpovědi
delabrutale

Nebýt prase?

anetadela1

S těma vlhčenýma ubrouskama jak psala Džanička, to je výborná věc. Člověk by nevěřil kolik setřou špíny. Taky je používám.