jak obnovit starou kolaudaci? musi se obnovit pokud nebyla provedena?

dostal jsem RD darem a zjistil jsem že přistavěná část baraku nebyla s kolaudovana už jeto bohužel několik let co se tak neučinilo, hrozí mi nejaka pokuta či doplatek za každý neskoladovaný rok?

Odpovědi
Jakub

Zřejmě bude potřeba požádat o dodatečné stavební povolení. Bude s tím neskutečně rozsáhlá tahanice. Stavební úřad provede šetření a nařídí odstranění stavby. Možná, vám napaří pokutu.Současně vám doporučí požádat o vydání dodatečného stavebního povolení. Celou stavbu bude považovat za novostavbu a bude požadovat projektovou dokumentaci s přílohami podle zákona. Když budete mít štěstí, tak vám uzná jen přístavby. Přeji vám trpělivost a štěstí.