Ivka3004

Jak obnovit překlad slova v textu ukázáním kurzoru na zvolené slovo.

Dlouho mně to fungovalo, nevím, jestli jsem si to omylem nezlikvidovala. Bohužel si nemohu vzpomenout, jak jsem to aktivovala. GOOGLE překladač to není, jde jen o překlad jednoho slova. Děkuji

Odpovědi
Cullinda

Není to "lištička"od seznamu? Kliknete pravým na spodní lištu a asi to bude v panelech nástrojů.