Jak obnovit odstraněnou složku?2

Moje geniální děti chtěli smazat složku Temp aby se tam nehromadili cookies a ostatní binec ale nějak jim to nevyšlo.. temp zustala nedotčená a nelze se k ní dostat a podívat se jestli se nehromadí marast když chybí složka před ní.

Nejlepší odpověď
rynek878

C:\DOCUME~1\zde­nek\LOCALS~1\Tem­p\ … Nastav si v Možnostech složky Zobrazování skrytých a systémových souborů, abys jej lépe nalezl.

Další odpovědi
iq

pokud nic nepomůže,tak dejte obnovení systému,najdete to v ovladacích panelech.Zadejte predchozí termín než to děti smazaly a zase to bude ok